Студія флористики FloRoom казково оформляє весілля і свята, створює букети неймовірної краси, наповнює будинки затишком. Наші шоу-руми постійно працюють над тим, щоб робити Ваше життя світлішим і допомагати радувати близьких людей.
Наші шоу-руму постійно працюють над тим, щоб робити Ваше життя світліше і допомагати радувати близьких людей.
Якщо Ви хочете створити букет або композицію за Вашими побажаннями, оформити весілля або свято, наповнити будинок або офіс свіжістю рослин, сміливо телефонуйте нам - ми втілимо в життя всі ідеї і при цьому на будь-який бюджет.
У нас діє система лояльності
Оплату можна внести:
— особисто в шоурумі
— на розрахунковий рахунок у Приват Банку;
— на сайті через LiqPay.
Вартість доставки від 60 до 150 грн., Здійснюється через 2 години, після підтвердження замовлення і отримання оплати.
Так само з огляду на трафік міста момент доставки буде в межах 1 години. Тобто якщо Ви хочете букетик о 15.00, ми зробимо все можливе, щоб бути саме в цей час. Але все ж варто розраховувати, що кур'єр може бути в період з 14.30 до 15.30.

 

Індивідуальний майстер-клас

Здивуйте гостей вашої події з послугою "Майстер-клас від флориста".

Запрошуйте FloRoom на корпоративний захід, весілля, презентацію або дівич-вечір і ми проведемо цікавий урок по створенню квіткової композиції або букета. Ваші гості зможуть забрати свої творіння, як сувенір зі свята.

Якщо ж ви хочете зробити приємне своїм близьким, приходьте до нас в гості і ми проведемо майстер-клас індивідуально для вас. Наші флористи поділяться секретами створення композицій, букетів або декору.

Детальніше про умови індивідуального майстер-класу можна дізнатися: