Кожна дівчина мріє про неймовірне весілля і ми з особливим трепетом беремося за таке оформлення. Все буде ідеально і продумано до дрібниць - від букета нареченої до масштабних і нестандартних композицій.

img
Букет нареченої і бутоньєрка
img

Символ щасливого життя і вічного кохання у квітах.

ЗОНА ЦЕРЕМОНІЇ
img

Від класичної арки до нестандартних композицій. Для нас головне - реалізувати Вашу мрію!

БАНКЕТНА ЗОНА
img

Оформлення столів гостей квітковими композиціями.

РАНОК НАРЕЧЕНІ
img

Оформлення фотозйомки самого щасливого ранку.

Фотозона
img

Місце для фото Ваших гостей, яке буде дійсно викликати бажання запам'ятати момент.

ВСІ ФОТО
Filter - All
БУКЕТ НЕВЕСТЫ И БУТОНЬЕРКА
БАНКЕТНАЯ ЗОНА
ЗОНА ЦЕРЕМОНИИ
УТРО НЕВЕСТЫ
ФОТОЗОНА
 • оформление свадьбы цветами
  Зона церемонии 5
 • свадебное оформление
  Банкетная зона 1
 • оформление свадьбы
  Утро невесты 1
 • свадебное оформление
  Зона церемонии 1
 • Зона церимоний 2
 • оформлене свадьбы
  ЗОНА ЦЕРЕМОНІЇ
 • РАНОК НАРЕЧЕНІ
 • Утро невесты 2
 • букет невесты
  Утро невесты 3
 • Утро невесты 4

Весілля вважається одним з найбільш важливих подій в житті людини. Саме тому воно повинно відбуватися на вищому рівні. Багато хто вибирає оформлення весілля квітами, оскільки вони символізують святкую і багате життя. Подібне оформлення використовується протягом довгих років, тому заздалегідь варто потурбуватися про пошук досвідченого флориста.

ОСОБЛИВОСТІ ДЕКОРУВАННЯ ЗАЛУ НА ВЕСІЛЛЯ КВІТАМИ

Важливо розуміти, що оформлення весілля живими квітами - це особливий момент, який варто довіряти професіоналам. Якщо правильно підібрати квіткові композиції, продумати їх розстановку, то можна зробити торжество більш вишуканим і розкішним. Весь зал повинен бути прикрашений букетами, але акцент потрібно робити саме на столі молодят.
Також останнім часом відзначається тенденція оформляти стіну, яка розташовується за столом молодих, це може бути, наприклад, весільна арка, прикрашена живими квітами. Може створюватися приваблива фотозоні з квітів, яка виявиться найбільш бажаним місцем для всіх гостей. Для прикраси стін фахівці можуть використовувати квіткові гірлянди. На столах можуть розставлятися квіткові композиції, які будуть вписуватися в концепцію торжества. Важливо, щоб всі деталі розставлялися зі смаком, гармоніювали з залом.

ЧОМУ FLOROOM

Вже більше 3 років ми даруємо радість нашим клієнтам. Створюємо дивовижної краси букети нареченої і бутоньєрки. Замовивши послуги весільного флориста у нас - ви зможете спокійно займатися своїми справами далі, адже за справу візьмуться справжні знавці своєї справи.